ورود و ثبت نام

آموزش تصویری ساخت اکانت بیزینسی اینستاگرام

تبدیل اکانت معمولی به اکانت بیزینسی اینستاگرام اولین کاری است که صاحبان کسب و کار برای درآمدزایی از اینستاگرام باید انجام دهند. اکانت بیزینسی یا تجاری با قابلیت‌های متنوعی که ارائه می‌دهد، کمک زیادی به توسعه کسب و کارها می‌کند.  تبدیل اکانت معمولی به اکانت تجاری، به ترتیب زیر انجام می‌شود : اینستاگرام خود را […]

تبدیل اکانت معمولی به اکانت بیزینسی اینستاگرام اولین کاری است که صاحبان کسب و کار برای درآمدزایی از اینستاگرام باید انجام دهند. اکانت بیزینسی یا تجاری با قابلیت‌های متنوعی که ارائه می‌دهد، کمک زیادی به توسعه کسب و کارها می‌کند. 

تبدیل اکانت معمولی به اکانت تجاری، به ترتیب زیر انجام می‌شود :

 1. اینستاگرام خود را در پلی استور یا اپل استور آپدیت کنید.
 2. در قسمت پروفایل بر روی آیکون سه نقطه کلیک کنید.

اکانت شما باید در حالت عمومی باشید و در حالت خصوصی امکان تبدیل به اکانت کسب و کار وجود ندارد .

 1. با باز شدن منوی آپشن، از بخش “Account”، بر روی “Switch to Business Profile” کلیک کنید.

۴. در این صفحه امکانات اکانت تجاری اینستاگرام لیست شده است و شما باید برای عبور از این مرحله گزینه “Continue” را انتخاب کنید

 1. در این مرحله باید صفحه فیس‌بوک خود را برای لینک شدن به صفحه اینستاگرام‌تان درج کرده و بر روی “Choose Page” کلیک کنید.
 2. بعد از وارد کردن اطلاعات کاربری صفحه فیس‌بوک خود، بر روی “Log In” کلیک کنید و دسترسی به اینستاگرام را با انتخاب “Ok” ایجاد نمایید.

۷.در این بخش اطلاعات مربوط به اکانت خود را وارد کنید. این اطلاعات شامل نام صفحه و انتخاب دسته بندی می‌شود.( توجه داشته باشید که امکان نمایش و یا عدم نمایش بخش دسته بندی، در پروفایل کاربری‌تان وجود دارد.)

دسته‌بندی‌ها:

 • personal Blog: وبلاگ شخصی
 • Product/Service: محصول/خدمات
 • Art: هنر
 • Musician/Band: نوازنده/باند
 • Shopping & Retail: خرید و خرده فروشی
 • Health/ Beauty: سلامتی/ زیبایی
 • Grocery/Store: فروشگاه

۸.کلید “Next” را انتخاب کنید.

۹.“Continue” را انتخاب کنید.

 1. اطلاعات دیگر خود مانند ایمیل، شماره تماس و آدرس را وارد کنید. (این اطلاعات برای دیگران نمایش داده خواهد شد و مشتریان از طریق اطلاعات تماس می توانند با شما تماس بگیرند. شما می توانید این اطلاعات را هر زمان که مایل بودید ویرایش و یا حذف نمایید.)

 1.  “Done”، تبریک، اکانت تجاری اینستاگرام شما ساخته شد .
  اکانت تجاری امکانات و ابزارهای بسیار کاربردی برای مدیریت و رصد رفتار مخاطبان به شما ارائه می‌هذ که با استفاده درست و حرفه‌ای از آنها می‌توانید به کسب و کار خود رونق بدهید. برای یادگیری نحوه استفاده حرفه ای از ابزارها و امکانات اینستاگرام اینجا کلیک کنید.

 

با تکمیل فرم زیر درخواست خود را ثبت نمایید، تا کارشناسان و مشاوران آموزشی ما در اولین فرصت با شما تماس بگیرند. قابل توجه مخاطبان محترم؛ این دوره به مدت محدود با تخفیف ویژه ارائه می‌شود.

مشاوران آموزشی
بازار محتوا

پاسخگوی شما هستند

مهناز رضایینظرات

  پاسخی بگذارید